Size bir telefon kadar yakınız
0532 063 28 68
Dil Seçin
tr

80 TONLUK KANTAR

80 TONLUK KANTAR

80 TONLUK KANTAR

80 tonluk kantar yapısı ve temel çukuru tamamen prefabrike edilmiştir.DK-80 çeşitli standart uzunluklarda 3 metre genişlikte mevcuttur.
Özellikle tırlar ve kamyonlar için ekstra uzun versiyon, aynı zamanda standart bir tartım kantarıdır.Uzun tırları veya çift montajlı kamyonları tartmak için istenilen her uzunlukta üretilmesi yapılması mümkündür. Azami tartı kapasitesi 80.000 kg’dır, paslanmaz çelik yük hücreleri kullanılarak doğru bir şekilde ölçülür ve tartı aleti üzerinde okunabilir.Yük hücreleri, tartı aleti ve bağlantı kutusu suya dayanıklı bir şekilde üretilmektedir.
80 tonluk kantar 1867’den beri endüstriyel tartı aralığında önemli bir ürün grubunda yer almaktadır.. Tecrübeli ve üretici bir firma olan DünyaKantar bu yıllarında Türkiye ve ötesinde, tasarım, inşaat, montaj ve tartma 80 tonluk kantar bakım alanında tanınmış bir isim olmuştur.

DünyaKantar 80 tonluk tır kantar için güven ve doğruluk esaslı bir konsept sunmaktadır.80 tonluk tır kantarı için üretilen prefabrik beton elemanları yanında hazırlık ve inşaat işleri (bina izinleri, sonda uygulaması, toprak testi, hesaplamalar, sokak çalışmaları ) teslimat parçası değildir. Buna ek olarak,80 tonluk kantar’da gerekli tüm trafik yönlendirme insansız kantar sistemi harici gösterge sistemlerinin teslimat ve montajı da mümkündür.
DünyaKantar DK-80 tartı aletlerinin denetimi için Sanayi ve il Müdürlüğü sertifikalı olup kendi ölçüm Yetkisine sahiptir.

DünyaKantar DK-80 modeli

Zemin üzerinde veya çukurunda kurulum için uygun 80 tonluk modüler araç kantarıdır.
Zemin üstü ve temel kısmen C45 beton modüller halinde sağlanır.80 ton kantar uzunluğa bağlı olarak bir veya daha fazla modülden oluşur. 80 ton Kantar inşaatı, takviye edilmiş çelik bir çerçeveden oluşur. Bu kantar, düşük bir temel basıncına ve kazı çalışmasına sahiptir. Hem derin hem de üst kurulum için idealdir.Çukur tip 80 tonluk kantar Az yer kapladığı için sağa problemi olan yerlerde uygundur.DK-80 modeli araç kantarları kolaylıkla sökülebilir ve taşınabilir.DK-80 modelinde 8 adet yük hücresi (Loadcell) kullanılır..

Yük hücresi büyük oranda RC3 30 tondur. Örneğin, yerdeki yüksek voltaj kabloları ölçüm kablosunu etkileyebilirse, dijital yük hücrelerinin kullanılması önerilir. Kantar ve gösterge arasında büyük bir mesafe varsa, dijital ölçüm zinciri de tercihen kullanılır.
80 tonluk kantarın mevcut iş sürecine en iyi şekilde entegre olabilmesi için operatörlere firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde eğitimi verilir.. Kullanıcı dostu yazılımlar için, tüm tartıların kaydedilmesi ve yönetimi için standart ve kişiselleştirilmiş çözümler bulunur.

DünyaKantar 80 ton kantar ve bunlarla ilgili enstrümantasyonları ticari amaçlı kullanım için uluslararası gerekliliklere ve ilgili O.I.M.L. sahiptir.
DünyaKantar statik tartı aletlerinin denetimi için MID sertifikalı olup kendi ölçüm ve Kalibrasyon arabasına sahiptir. Toplam konseptin son bir parçası olan bu, NMi tarafından belirlenen tüm gereksinimleri karşılayan bir kantar firmasıdır.