Size bir telefon kadar yakınız
0532 063 28 68
Dil Seçin
tr

60 TONLUK KANTAR

60 TONLUK KANTAR

60 Tonluk Kantar

Dünya Kantar’ın 60 Tonluk sağlam kantar tasarımı, dayanıklılık ve doğruluk için mükemmel bir üne sahiptir.
DünyaKantar’da, çelik üretiminde, taş ocakçılığı, madencilik, şantiye, liman ve terminallerde zorlu çalışma ortamları için ideal olan çok yüksek yoğunluklu yüklere ve sürekli kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmış tam kaynaklı götürülebilir çelik yapı 60 tonluk kantar bulunur.

Peki Genel Olarak ?

60 tonluk Kantar taşıyıcısı kiriş uzunluğu boyunca yanal çelik kirişlerin değişen konsantrasyonu, yüksek yükleme alanlarını hesaba katar ve aşırı uzunlamasına kirişler, standart 16 metrelik uzunluk boyunca minimum sapma için belirtilir. Sipariş vermek için çeşitli ısmarlama kapasiteler, uzunluklar ve genişlikler mevcuttur.
DünyaKantar DK-60 modeli ayrıca, özel yük hücresi montaj düzenekleri ve çelik rampaların geçici tesisatlarda düşük profilli bir çözüm sağladığı kısa süreli taşınabilir uygulamalar için de uygundur.
Bu sağlam 60 tonluk kantar modeli (analog) veya (dijital) tamamen kaynaklı paslanmaz çelik RC3 30 ton yük hücreleri ve montaj tertibatları ile donatılmıştır.. Yük hücresi düzeneği ağır frenleme koşullarında dahi yük girişini optimize etmek ve yük hücresi hasarını önlemek için tasarlanmıştır.
DünyaKantar uzun vadeli güvenilirlik ve performans sağlayan sağlam, uygun maliyetli bir tartım köprüsüdür.
DünyaKantar Türkiye merkezimizde otomatik kaynak teknikleri kullanılarak inşa edilmiştir ve optimum sağlamlık ve mukavemet için iyi ispatlanmış bir yapısal tasarım konseptine sahiptir.60 tonluk kantarın Üst kaplama plaka sacı kaymaz bir yüzey sağlar ve tamamen robot kumlama ve boyama ile mükemmel bir çevre koruması sağlar. Kantar için opsiyonel galvaniz kaplama özel sipariş için mevcuttur.
60 tonluk kantar’ın önemli bir rekabet avantajı, yük hücreleri, enstrümantasyon ve yazılım da dahil olmak üzere tüm kritik ölçüm zinciri bileşenlerinin DünyaKantar tarafından tasarlanması ve üretilmesidir. Bu, kullanıcı için optimum performans, güvenilirlik ve entegrasyon sağlar.
DK-60 (Standart Yapı), hem yüzey hem de çukur montaj tasarımlarında mevcuttur, ancak sadece 50 ve 60 tonluk kapasiteye sahip 16 metre x 3 metre boyutuyla sunulmaktadır.
İsteğe bağlı olarak 60 tonluk kantar 3×8 metre,3×10 metre,3×12 metre,3×14 metre 3×16 metre 3×18 metre 3×20 metre ebatlarında yapılmaktadır.

Temel özellikler şunlardır:

Yüksek profil güverte – yüksek Otomatik kaynaklı – yüksek rijitlik tasarımı
Sürücü tarafından çalıştırılan sürümler
Dijital (CPD) ve analog (CPR) IP69K paslanmaz çelik yük hücreleri
Yüzey modellerinde kılavuz kirişler standart
İsteğe bağlı beton ve çelik rampalar
Modüler yapı (standart nakliye konteyneri içinde taşınabilir, ihracat pazarları için idealdir)
İsteğe bağlı galvanizli versiyon
Geniş çevre birimleri yelpazesi
DünyaKantar mühendisleri eğimli arazilerde kullanılmasına izin veren tescilli teknolojiler geliştirdiler. Özel yük hücresi montaj takımları, kantarın çalışma esnasında doğru bir şekilde konumlandırılmasını sağlar.