Size bir telefon kadar yakınız
0532 063 28 68
Dil Seçin
tr

HAYVAN KANTARI

HAYVAN KANTARI

Hayvan KANTARI , Hayvan Baskülü

DünyaKantar Hayvan KANTAR; Otomatik işlemler, çiftçi olarak, verimli ve ileriye dönük bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur. Tarımsal faaliyette en önemli görevlerden biri. Bir sistem sağlayıcısı olarak, bu görev için en uygun ve profesyonel bir çözüm sunmaktayız:

DünyaKantar Canlı Hayvan Baskülü ile, Canlı hayvan kantarları ufak ve büyük baş hayvanlarda son derece dayanıklı ve kullanışlıdır. Müşterilerin taleplerine bakılırsa istenilen ölçü ve ebatlarda üretilebilmektedirler. Kantar sisteminde bulunan indikatör yardımıyla hayvan hareket etse dahi averaj kilo hesaplaması yaparak sağlıklı tartım yapmayı sağlar.

Kullanılan yük hücreleri IP68 Koruma sınıfına  haiz olup 4 tane kullanılmaktadır.  Her biri 1 er ton kapasiteye haizdir(toplam 4 ton) İşte bu terazinin avantajları bir bakışta şu şekildedir. Hayvanlar serbestçe tartılırken zaman kazandıran tartım süreci, Her bir ineğin beslenme durumunun objektif değerlendirmesini hayvan kantarında tartımlarınız ile tutabilirsiniz. Sürünün beslenmesi ve sağlığının optimizasyonu canlı hayvan baskülü ile mümkündür.

Her tür sağımhane için ineklerin ve küçük baş hayvanların tartılması için uygundur.Sağım prosedürü daha genel hale gelir. İsterseniz, örneğin hayvan kantarını bilgisayar sistemimize de entegre edebilirsiniz. Zamandan tasarruf edin: hayvan kantarınız ile sığırlar ve küçükbaşlar rahatça geçerken tartın.

Dünyakantar ‘ın Hayvan kantarı modeli hayvanı ile sığırlarınızın ağırlığını sürekli olarak kaydedin. Gerektiğinde süt üretimini güncellenmiş bir beslenme planıyla iyileştirebilir. Hayvan akışının kesintiye uğramaması nedeniyle, aynı zamanda etkinliğin arttırılmasını sağlar. DünyaKantar hayvan kantarını kullanarak, çiftlikteki diğer görevler ve eşgüdüm için daha fazla zamanınız olur. DünyaKantar hayvan kantarı ‘nın etkileşimi Çok fazla veri. GEA’nın ek bir ürünü, bu bilgileri açıkça düzenlenmiş bir düzenle sunmanıza yardımcı olacaktır: DairyPlan C21 yazılımı. DairyPlan C21, çok sayıda şekilden açıkça yapılandırılmış tablolar ve diyagramlar hazırlar. Ağırlıktaki tutarsızlıklar ve yeme düzenindeki değişiklikler tam olarak kaydedilir. Üretilen verilerden önemli bilgileri basit bir şekilde ve bir bakışta çıkarabilirsiniz. Bu sonuçlara dayanarak beslenme stratejilerinizi ayarlayabilirsiniz. Hayvan kantarını, sezgisel olarak çalıştırılan yazılımla birlikte süt verimini kontrol etmenize yardımcı olur.

İkinci El Kantar80 Tonluk Kantar60 Tonluk KantarTır Kantarı