Size bir telefon kadar yakınız
0532 063 28 68
Dil Seçin
tr

MERMER KANTARI

MERMER KANTARI

MERMER KANTARI

Mermer Kantarı hakkında aklınıza takılan ve sormak istediklerinizi. Bizimle irtibata geçip detaylıca öğrenebilirsiniz.

DünyaKANTAR mermer kantarı yüksek güvenilirlik standardıyla yıllarca doğru bir şekilde size hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. Avrupa OIML standartlarına ve 2009/23 EEC’ye göre tek kademeli ve iki kademeli olarak üretilmektedir. Standart bir mermer kantarı ebatları 2x3m platform 30.000kg – 40.000kg boyutlarında üretilmektedir. Çelik platform terazileri standart olarak, toplam kapasitenin iki kat yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Ölçüleri etkilemediği sürece platform boyutunun istendiği takdirde üretim sürecinde NPI 200-220 / 200-220 UPN serisi DIN 1025 normuna uyarlanabilen hazır kiriş , ana taşıyıcı platformda ve bölümlerde kullanılır Ölçüm sistemi platformu tamamen elektronik ölçme sistemine göre üretilebilir, DünyaKantar mermer kantarında herhangi bir şekilde mekanik malzeme kullanılmaz.

Mermer kantarında Kullanılan indikatör DünyaKantar bünyesinde üretilmektedir.Mermer kantarına entegre olarak yazıcı ile çıktı alınması sağlanır.. Müşterinin talebine göre istenilen herhangi bir indikatör de verilebilir. İsteğe bağlı olarak. Mermer blok tartım platformunda kullanılan yük hücreleri, çelik yapıya sahip IP68 RC30 ton  koruma sınıfına ve Avrupa kökenli 30.000kg kapasiteli yük hücrelerine aittir.