Size bir telefon kadar yakınız
0532 063 28 68
Dil Seçin
tr

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

AMACIMIZ

Hakkımızda, Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini, sınırsız bir şekilde sağlamak olup, kantar sektöründeki hak konusunu göz ardı etmeksizin  kaliteli ve güvenilir hizmeti, sorunsuz bir şekilde sunmaktır.

 

MİSYON

İleri teknolojinin sunduğu yenilikleri kullanarak Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli arttırarak; dünya pazarlarında kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli tartı aletleri üreterek tüm müşterilerimizin hayat boyu en güvendiği üretici, marka olmak ve satış sonrası hizmetlerde hemen ulaşılabilirlik üstünlüğümüzü devam ettirerek sürekli yenilikçi çözümler üretmektir.
Bu doğrultuda çevre ve doğaya olan hassasiyetimizi en üst seviyelerde tutarak yüksek sorumluluk bilincimizi korumak ve bu konularda sektörde ve toplumda örnek model olmaktır.

 

VİZYON

Yeni yüzyılın kantar sektöründeki rekabet ortamında da en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri yeni teknolojilerle donatılmış en modern üretim tesislerine sahip , tecrübeli ve çalışkanlıklarıyla gurur duyduğumuz değerli çalışanlarımız ile birlikte bulunduğumuz tüm pazarlarda en güvenilen ve en yüksek pazar payına sahip lider kurum olmaktır.