Size bir telefon kadar yakınız
0 532 063 2868
Dil Seçin
tr

RC3 – 30 Tonluk LoadCell

RC3 – 30 Tonluk LoadCell

Ve FLINTEC RC aralığı sıkıştırma yük hücreleri yüksek kapasiteli sütun yük hücreleri için kriter olarak kabul edilmektedir – nihai “unutmak fit-ve-” doğru tartı çözümü. RC sıkıştırma yük hücreleri ideal uygundur yüksek doğruluk uygulamaları kamyon ve demiryolu ölçekler, tank ve silo tartımı ve ağır sanayi ölçeklerde.

Q50 düşük profil sıkıştırma aralığı olduğunu tamamlayan  temizlik ve sterilizasyon kolaylığı çok önemlidir uygulamaları tartı işleminde kullanılmak üzere yük hücresi. 66-20 modülü tartmak ile birlikte, bu gıda ve ilaç üretim sektörlerinde uygulamalar için ideal bir seçimdir.

Petrol ve gaz sektöründe uygulamalar için, CC1 kesintisiz delik cilalı çubuk sensör mükemmel. tüm paslanmaz çelikten imal ve gerçekten hermetik, CC1 kuyunun ömrü boyunca sürekli yüksek performans sunacak.

FLINTEC sıkıştırma yük hücreleri sert ortamlara meydan paslanmaz çelik konstrüksiyon, hermetik sızdırmazlık ve cam-metal sızdırmazlık teknolojisi ile. Çeşitli modeller değişken kablo uzunlukları mevcuttur; ile / konnektörleri olmadan; ağırlıkları ve OIML veya düşüncelerinde gibi tedbirler onayı; Tehlikeli bölge onayı.

FLINTEC yüksek sunuyor elektronik ölçüm hassasiyeti ve tüm tartım uygulamaları optimum performans sağlar montaj donanımı sınıf aralığında en iyi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.