Size bir telefon kadar yakınız
0532 063 28 68
Dil Seçin
tr

İndikatör Özellikleri

İndikatör Özellikleri

İndikatör Özellikleri

B2-T serisi tartı terminalleri, bilgisayar kullanımına gerek kalmadan, araç, alım-yeri kantarları, etiketleme, süt toplama vb. Benzer biçimde çeşitli uygulamalarınıza yönelik tasarlanmış kompakt cihazlardır.

İçerdiği özel-yapım işletim sistemi yardımıyla, windows şeklinde virus kapmaz, çökmez. Çeşitli bağlantı seçenekleri, çoklu dil desteği, geniş tartı hafızası, özet ve detaylı raporlama şeklinde daha biroldukça özellikleri destekleyen terminallerimiz tartı işleriniz için güvenilir bir çözümdür.

Standart kamyon ve tır kantarı uygulamalarında kullanılan terminaller 6 hane parlak kırmızı led gösterge, standart harici gösterge ve seri komünikasyon arayüzü bulunmaktadır. Yük hücresi girişinde yıldırım koruması vardır.

IP 54 koruma sınıfına haiz paslanmaz çelik yapısı ile tüm endüstriyel ortamlarda sorunsuz çalışabilme özelliğine sahiptir. Terminal yapısının bütünleşik yazılımı harici virüs yada kullanıma bağlı olan hataları absorve eden yapısıyla endüstriyel şartlarda en sağlıklı performansı gösterir.